XRP WALUTĄ PRZYSZŁEGO RZĄDU ŚWIATOWEGO?


KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM
KLIKNIJ W OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM

Christine Lagarde

 pierwsza kobieta na stanowisku ministra finansów w państwach wchodzących w skład G8. Czy nie zastanawia was broszka tej pani? Czy nie są to trzy szóstki i czy nie jest to logo znanej firmy RIPPLE, która posiada jeden z najszybszych i najtańszych w przesyle tokenów kryptowalutowych na świecie o znanej nazwie XRP? No właśnie. Czy takie zdjęcia są tylko przypadkiem, czy jednak może być coś na rzeczy? Czy oskarżenia SEC wobec firmy RIPPLE mogą być działaniem rządu USA, króre widzi zagrożenie dla dolara jako światowej waluty? Czy może są to celowe działania prowadzące do planowanego wprowadzenia nowego globalnego standardu ISO 20022, de facto globalnego standardu danych dla nowoczesnych płatności transgranicznych aby umożliwić kolejny krok w globalnej interoperacyjności i sprostać zmieniającym się potrzebom, Ripple jest teraz częścią Organu Normalizacyjnego ISO 20022 — pierwszego członka skupionego na technologii rozproszonej księgi rachunkowej (DLT). Tylko pięć kryptowalut posiada ten standart, który zacznie obowiązywać już prawdopodobnie w 2025 roku.

 

Klaus Martin Schwab to niemiecki inżynier i ekonomista najbardziej znany jako założyciel i prezes wykonawczy Światowego Forum Ekonomicznego w swojej książce CZWARTA REWOLUCJA PRZEMYSŁOWA opisuje swoją wizje utopijnego świata rządzonego przez jeden światowy rząd opisany także w Apokalipsie. Czy zatem dożyliśmy czasów ostatecznych? Czy jesteśmy świadkami stopniowo wypełniającego się proroctwa o biblijnym znamieniu bestii? Są to pytania, nad którymi każdy z nas powinien się poważnie zastanowić.

KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM
KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM

 

Na poniższym zdjęciu prezes firmy RIPPLE Brad Garlinghouse rozmaiajacy z przedstawicielami światowej finansjery.

Widzimy w tym gronie też tyłem siedząca Christine Lagarde.

KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM
KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM

Siergiej Ławrow: kryptowaluty mogą pomóc wyprzeć USD z globalnej gospodarki

 

 

 

Rosyjski minister spraw zagranicznych Siergiej Ławrow podkreślił, że Moskwa ma zamiar częściowo pozbyć się dolara. Zasugerował też, że kryptowaluty mogą odegrać rolę w wyparciu waluty USA z międzynarodowych umów handlowych. A nieoficjalnie pomogą w ominięciu sankcji, nałożonych w wyniku wojny na Ukrainie przez Zachód.

 

Według agencji prasowej Tass Ławrow stwierdził:

 

Myślę, że nieuchronnie nadejdzie czas, kiedy kryptowaluty odegrają bardzo ważną rolę [w handlu i finansach] i zajmą bardzo znaczący segment w sektorze rozliczeń międzynarodowych.

 

KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM
KLIKNIJ OBRAZEK ABY OBEJRZEĆ FILM

Z pewnoscią dzisiejsza niska cena XRP jest okazją do zarobienia dużych pieniędzy. Jeżeli scenariusz o przeznaczeniu tej kryptowaluty miałby sie w bliskiej przyszłości potwierdzić. Słynna kreskówka Simpsonów pzewiduje cenę na poziomie 589 USD. Niektórzy twierdzą, że to fałszywka i że cena będzię o wiele wyższa niż widnieje na tym obrazku. Pytanie czy posiadacze XRP zdążą w porę spienięrzyć zyski. Miejmy nadzieje, że gotówka nie zostanie wycofana z dnia na dzień. Oczywiście XRP nie jest jeszcze znamieniem bestii. Bedzie nim dopiero prawdopodobnie wszczepiany pod skóre czip. Jednak wszystko wskazuje na to, że owa waluta może być częścią nadchodzącego nieuchronnie iście dabelskiego systemu. Na szczęście panującego jak opisuje Apokalipsa 13 rozdział tylko 3 i pół roku. Więc nie dajmy się zaczipować a zarobione pieniądze wymieńmy w miare możliwości szybko, może na walutę chociażby Boską, jaką od początku świata jest złoto. Czy będzię nam ono potrzebne w czasie wielkiego ucisku? Każdy musi sobie odpowiedzieć na to pytanie sam. Może będzie mądrzej jednak wymiecić je na coś do jedzenia, by pomóc bliskim i znajomym przetrwać ten trudny nadchodzący okres. A może najlepiej postąpić tak jak mówi prorok Jeremiasz i całą troskę o swoją przyszłość powierzyć Bogu.

Księga Jeremiasz 17:7

Błogosławiony mąż, który pokłada ufność w Panu,
i Pan jest jego nadzieją.
8 Jest on podobny do drzewa zasadzonego nad wodą,  
co swe korzenie puszcza ku strumieniowi;
nie obawia się, skoro przyjdzie upał,
bo utrzyma zielone liście;
także w roku posuchy nie doznaje niepokoju
i nie przestaje wydawać owoców.
9  Serce jest zdradliwsze niż wszystko inne
i niepoprawne - któż je zgłębi?
10 Ja, Pan, badam serce
i doświadczam nerki,
bym mógł każdemu oddać stosownie do jego postępowania,
według owoców jego uczynków.
11 Kuropatwa wysiaduje jajka, których nie zniosła;
podobnie czyni ten, kto zbiera w nieuczciwy sposób bogactwa:
w pośrodku dni swoich musi je opuścić
i gdy nadejdzie jego koniec, okazuje się głupcem».